ZŁOTA POLSKA JESIEŃ - Impreza 17 października 2009


Kolejna impreza Łosia za nami. Na spotkanie JESIENNE BŁOTA 2009 na terenie Gór Świętokrzyskich zgłosiło się wiele załóg lecz aura zrobiła psikusa i zamiast jesiennego błota nieliśmy zimowe lodowisko. Przyczyniło się to do tego, że na linię startu dotarli sami twardziele, których nie zraziły tak ciężkie warunki. Jak przystało na prawdziwych twardzieli wszyscy wystartowali w klasie extrem. Na trasie oprócz standardowych trudności pojawiły się nowe - powalone drzewa, spadające czapy śniegu, zatarasowane drogi. W związku z tak ciężką sytuacją na trasach, gdzie walka była bardzo wyrównana, organizatorzy postanowili przyznać trzy pierwsze miejsca, nie biorąc pod uwagę konkurencji przejazdowych.
Miejsca te zajęły załogi:
Jarosław Malinowski i Wojciech Elżbieciak / Suzuki Jimny
Paweł Dąbrowski i Jacek Dąbrowski / Mercedes Gelenda
Sławomir Paluch i Piotr Sarna / Suzuki Samurai

Pozostałe załogi, które jechały, nie brały udziału w klasyfikacji - zrezygnowały z zaliczania PKP-ów na trasie.
Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a wszyscy pozostali - pamiątkowe dyplomy.
Podsumowując, trzeba powiedzieć, że nagły atak zimy spowodował to, że standardowa impreza ŁOSIA stała się jedną z cięższych imprez - ŁOŚ dziękuje za przybycie.
Kolejna impreza ŁOSIA odbędzie się w dwóch nakładających się terminach: 11-15 / 14-15 listopada 2009. Jak zwykle, przygotowaliśmy nowe trasy. Więcej w zakładce imprezy.

wpisowe od samochodu 300 zl

 

  • sobota-niedziela 17-18 października 2009 - JEŹDZIMY I BAWIMY SIĘ!
    PRZEZ TE DWA DNI NIC INNEGO NIE MA SENSU!!!

    Klub ŁOŚ mógłby oczywiście ujawnić jakie niespodzianki szykuje uczestnikom, ale wtedy nie byłyby to już niespodzianki (w każdym razie proszę się spodziewać najgorszego:-o ).