Zimowy Puchar Łosia - Impreza 26 stycznia 2008

Zapraszamy na Zimowy Puchar Łosia!!!


Klub MiŁOŚników Samochodów Terenowych ŁOŚ, jak zwykle, oferuje nowe trasy, na których znajduje się mnóstwo naprawdę trudnych przeszkód terenowych. Nie zabraknie błota, lodu, śniegu, dróg z głębokimi (niejednokrotnie zalanymi) koleinami, stromych zjazdów i podjazdów,... Nudzić nikt się nie będzie.
Bazą spotkania będzie gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Tarczek.


Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą: formularza zgłoszeniowego,
telefonicznie (0-691-421-783 lub 0-697-731-661),
drogą mailową
lub przez Gadu-Gadu numer 9346341: gadu-gadu


Zapraszamy!!!


UWAGA!!!
Opłata na miejscu!!!
Łoś rozpoczął sezon 2008
W dniach 26-27 stycznia 2008 w Górach Świętokrzyskich odbyła się impreza turystyczno-przeprawowa pod nazwą "Zimowy Puchar Klubu Łoś".
W bazie imprezy w Tarczku stawiło się kilkanaście terenówek - od niepozornych Suzuk po wypasione Patrole.
Uczestnicy jechali dwoma trasami: wyczyn i extrem. Obie trasy obfitowały w duże ilości błota, wody i głębokich kolein, a ponadto na trasie extremalnej były ostre zjazdy, podjazdy i trawersy. Załogi na trasach jechały według road-booków i zdobywały "PKP" (których było 30) umiejscowione w najtrudniejszych i niedostępnych miejscach.
Na trasie wyczyn najdzielniejszą załogą okazała się obsada najpotężniejszego, czerwonego Patrola Longa, którą stanowili: Piotr Żmuda i pilot Ryszard Świąc. Pojazd ten doskonale walczył w terenie pokonując go w najcięższych warunkach, jak też pomagał innym. W dużej mierze było to zasługą pilota, który potrafił wyprowadzić pojazd i kierowcę z największej opresji, niekiedy samemu brnąc w błocie, bagnie i wodzie po pas walcząc z własnymi słabościami. A gdy wybrnął z nich, to nie wiadomo było co głośniej słychać - ryczącego Patrola, czy nadchodzącego pilota z pluskiem w butach. Dzięki tej heroicznej walce w terenie zdobyli największą ilość punktów i stali się posiadaczami "Zimowego Pucharu" w swojej klasie.
W klasie extrem, po dwudniowej zaciętej walce na trasie, zwyciężyła załoga Suzuki Vitara prowadzona przez Pawła Chodorka, a pilotowana przez Sławka Borka. Drugie miejsce to również Suzuki Samurai, prowadzona przez Maćka Sajkiewicza z pilotem Łukaszem Piwowarczykiem. Na trzecim miejscu znalazła się załoga Mitsubishi Pajero, prowadzona przez rodzinę Państwa Pachniaków - ojca i syna. Główny pretendent do zwycięstwa w tej klasie - krótki Jeep Cherokee prowadzony przez rodzinę Państwa Janiaków z powodu awarii musiał wycofać się z trasy - następnym razem będzie lepiej. Trasa extremalna była trasą dużo trudniejszą od wyczynu.
Wszystkie załogi, które stanęły a podium otrzymały Zimowe Puchary od największego do najmniejszego. Podsumowując, Zimowy Puchar ŁOSIA zakończył się w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze. Do zobaczenia następnym razem.

wpisowe od samochodu 300 zl

 

  • piątek 25 stycznia 2008
możliwość zakwaterowania już w piątek wieczorem

 

  • sobota 26 stycznia 2008
8.00 śniadanie
8.30 doprowadzenie grup z gospodarstwa do pola biwakowego
9.00 odprawa na miejscu startu, rozdanie roadbooków, plombowanie pojazdów
10.00 wyjazd na trasy
??? obiad z kuchni polowej (*)
około 21.00 planowany powrót z tras
22.00 Wieczorek Łosia w gospodarstwie agroturystycznym
(napoje wyskokowe uczestnicy załatwiają w zakresie własnym)
2.00 Zakończenie zabawy

 

  • niedziela 27 stycznia 2008
9.00 śniadanie
10.00 odprawa
10.30 wyjazd na trasy
??? obiad z kuchni polowej (*)
17.00-17.30 powrót do gospodarstwa
zdanie kart pojazdu do 17.30
17.40 kolacja (na ciepło)
18.00 zakończenie imprezy, rozdanie dyplomów i pucharów(*) UWAGA w przypadku duzej ilości zgłaszajacych, możliwość obiadu w terenie.Uczestnik Pojazd ilość osób Ilość dni Trasa
jan janiak jeep-toyota 0 0 extr
luki rover'90 2 3 extr
BRONEK patrol k-160 3 1 extr
KLUB 4X4 RADOM 6-8 MASZYN 10 1 extr
Klub Łódź Patrol k-160 5 3 extr
prezes patrol long 3 2 wycz

{tab Przygoda}

{/tabs}